Charytatywny maraton zumby dla Edyty

Szanowni Państwo,


Już 19.02 o godz. 15:00 odbędzie się charytatywny maraton zumby dla Edyty Woźniak zorganizowany przez wrocławskich instruktorów i wolontariuszy zbiórki w hali MCS „Parkowa”.

Edyta to 36 letnia mieszkanka Strzegomia, której szansą na sprawność jest nierefundowana operacja. Edyta w swoim życiu przeszła już 18 operacji, a ta jest jej ostatnią szansą, by nie zostać do końca życia osobą leżącą. Operacja zaplanowana jest na 19.03. Edycie brakuje ponad 300 tys. złotych, dlatego potrzebna jest duża mobilizacja, żeby się udało.

Jedną z inicjatyw umożliwiających zebranie środków kobiecie jest właśnie maraton zumby. Maraton jest dla każdego - tych, którzy od dawna tańczą zumbę, ale i dla tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę. Organizatorzy podkreślają, że maraton to przede wszystkim zabawa dla osób w każdym wieku kochających latynoską muzykę i chcących tanecznym krokiem nieść pomoc. Na scenie wystąpią wspaniali instruktorzy z Wrocławia i okolic. Każdy z nich to wulkan pozytywnej energii!


Uczestnicy maratonu wpłacając darowiznę w formie wejściówki 60 zł przedsprzedaż i 70 zł w dniu imprezy bezpośrednio wspierają zbiórkę Edyty prowadzoną przez fundację siepomaga.pl/edyta-wozniak


Rezerwacji miejsc na maraton można dokonywać u swoich instruktorów zumby lub wpłacając pieniądze online. Wszystkie szczegółowe informacje znajdą Państwo bezpośrednio na wydarzeniu na Facebooku:
facebook.com/events/s/after-walentynkowy-3-charytaty/542014131239362/


Charytatywne maratony zumby wsparły już wielu beneficjentów i umożliwiły im życie bez bólu! Teraz wspólnie we Wrocławiu sprawmy, by Edyta miała szansę stanąć na nogi i odzyskać sprawność. Zapraszamy!