Nowy budynek szatniowy na obiekcie MCS "Stadion Leśnica"

Na obiekcie Stadion Leśnica oddaliśmy do użytku nowy budynek szatniowy, który został wybudowany od podstaw w miejsce starego, wyburzonego lokalu.


Budynek szatniowy na Stadionie Leśnica jest konstrukcją parterową, jednokondygnacyjną, zawierającą 4 szatnie dla zawodników, jedną dla sędziów i jedną dla trenerów oraz zaplecze techniczne i socjalne dla obsługi stadionu. Okładzina elewacji wykonana jest z desek włóknocementowych o strukturze drewna, która komponuje się z istniejącym drzewostanem. W budynku znajdują się toalety ogólnodostępne dla odwiedzających stadion, w tym zaprojektowano toaletę dla niepełnosprawnych.


Rewitalizacji poddany został również teren wokół budynku, wykonano ścieżki, które skomunikowały dojścia od ulic Kosmonautów i Wielkopolskiej do szatni i na boiska, ogrodzono teren, wykonano parking dla użytkowników boiska, nasadzono krzewy. Dla bezpieczeństwa użytkowników zainstalowano monitoring, a cały teren oraz budynek jest oświetlony. Obiekt ogrzewany jest ekologicznym piecem kondensacyjnym na paliwo gazowe.

1658305149584


1658305149653