Wrocławski Bieg Niepodległości

Ze względu na dużą liczbę zapytań i wątpliwości chcielibyśmy raz jeszcze przypomnieć, iż  w tym roku - w miejsce odwołanego Wrocławskiego Biegu Niepodległości, organizujemy dla Państwa imprezę rodzinną o nazwie WrocWalk Marathon 2022. Decyzja o zorganizowaniu kolejnej edycji tego wydarzenia wynika z polityki oszczędności, która dotyka Nas wszystkich na wielu płaszczyznach. W zaistniałych okolicznościach podjęto decyzję o przygotowaniu, w tym wyjątkowym dla Nas Polaków dniu, imprezy o charakterze rodzinnym, historycznym, rekreacyjnym, i co najważniejsze, dedykowanej wszystkim mieszkańcom Wrocławia - o czym informowaliśmy już w sierpniu br na swojej stronie internetowej. 


WrocWalk Marathon 2022 odbędzie się 11 listopada, a wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na dedykowanej stronie internetowej: www.wrocwalkmarathon.pl.

Równocześnie pragniemy Państwa poinformować i zapewnić, że dokładamy wszelkich starań by inne wydarzenie biegowe - Wrocławski Nocny Półmaraton - zaplanowane na czerwiec przyszłego roku, odbyło się bez przeszkód i było imprezą dedykowaną dla wszystkich entuzjastów sportów biegowych